The Amérika Dream mangrupakeun cocktail patriotik lucu jeung ngeunah nu mangrupa idéal pikeun sagala kasempetan Amérika-themed kawas nu Kaopat Juli . Éta kreasi Bridget Albert, Master Mixologist sarta panulis Pasar-seger Mixology, sarta mangrupakeun campuran hebat tina dalima jeung céri.
The magic nyata kitu, pamakéan fondant (nu ogé bisa meuli ti jajan atawa permen suppliers). némpelkeun permen ieu potong béntang miniatur na nyangkut kana jero kaca sateuacan straining inuman jeung nyiptakeun fun, presentasi béntang-dibeungkeut sarta touch tina rasa amis tiasa ngarasakeun sanggeus inum ieu Isro.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce
- PAMA Dalima liqueur
- 1 ounce céri hideung
- miras
- 1 1/2 ons POM Cikal dalima jus céri
- 1/2 ounce
- campuran haseum (tawar)
- Garnish: béntang fondant bodas
- garnish:
- blueberries
Kumaha Jieun Éta
- Motong béntang mini kaluar tina fondant bodas .
- Ngagunakeun cai, gently baseuh deui unggal béntang terus pencét kana jero ngeunaan hiji kaca cocktail .
- Hayu diuk pikeun 5 menit.
- Eusian hiji kaca Pergaulan jeung kabéh bahan ditambahkeun és mun diimah.
- Ngocok ogé sarta galur kana gelas cocktail béntang dibeungkeut.
- Garnish kalawan blueberries dina pick.
Resep kahadean: PAMA liqueur
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 535 |
| total Fat | 32 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 118 mg |
| natrium | 176 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 32 g |