Ieu cara pangalusna masak jagong on cob nu. Ieu basajan tur nambihan rasa fabulous kana dahareun panas quintessential ieu. Teu meunang teuing basajan ti ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6-8 Ceuli seger jagung
- jeruk nipis 1 séndok
- Gula 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Refrigerate nu jagung pas anjeun meunang eta imah. Hiji jam saméméh rék ngawula deui, husk jagong jeung dipiceun sutra nu. Teundeun jagong dina wadah jero cai és.
- Bawa pot ageung cai ka kulub a. Tambahkeun jeruk nipis sarta gula nepi ka caina. Ulah nambahkeun uyah; eta toughens nu kernels.
- Tambahkeun jagong nalika caina datang ka kulub a. Hayu nu caina datangna ka kulub a kadua kalina, sarta ngantep éta kulub keur 2 menit, teu langkung, teu kirang. Dipiceun pan ti panas.
- Hayu jagong nangtung dina cai panas, uncovered, pikeun 10 menit. Lajeng ngawula kalawan kavling mentega. jagong bisa nangtung di cai panas nepi ka 1 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 878 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 237 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |