Ngawula ka dip hurang ieu kalawan dippers sayur atah atawa rupa-rupa Crackers. Ieu resep basajan kalawan ukur lima bahan. The dip basajan dijieun kalawan udang canned, jeruk nipis, mayonnaise, sarta krim kéju. Sprinkle a paprika saeutik leuwih luhureun dip pikeun warna tambahan, atawa garnish eta kalawan dicincang tops bawang héjo.
Tempo ogé
Seafood dip Jeung yuyu, Udang, atawa Lobster
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 oz udang (dua kaléng leutik, lemes)
- Jus 1 lemon
- 1/4 cangkir finely dicincang bawang
- 1 (3-ounce) pakét krim kéju
- Mayonnaise (sakumaha diperlukeun pikeun konsistensi dipikahoyong)
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun hurang lemes, jeruk nipis, bawang, sarta krim kéju dina mangkok porsi, nambahkeun cukup mayonnaise nyieun hiji konsistensi alus keur dipping.
- Panutup jeung refrigerate salila sahenteuna 1 jam, atawa dugi ogé chilled.
- Ngawula ka dip hurang ieu kalawan dippers sayur atah atawa chip.
Tambih deui
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 58 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 54 mg |
| natrium | 147 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 6 g |