Krim kiju, Parmesan, daun Basil tawar, sarta walnuts masihan sumebarna ieu rasa pesto-kawas jeung tékstur hébat. Ngawula kalawan rupa-rupa Crackers atanapi toasted keureut baguette.
sumebar nyokot ngan menit sangkan. Tetep katutup dina kulkas dugi siap ngaladénan.
Anjeun bisa make pecans atanapi pecans toasted dina resep ieu ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 Daun Basil
- 3 cengkéh bodas
- 1 (8-oz.) Pkg. krim kéju (softened)
- 1 cup grated Parmesan kéju
- dash tina cabe hideung Freshly taneuh
- 1 cup dicincang walnuts
- 1/2 cangkir minyak zaitun
- Pilihan: 4 daun Basil (pikeun garnish)
Kumaha Jieun Éta
- Dina processor dahareun, ngagabungkeun nu Basil sarta bawang bodas. Prosés dugi finely dicincang. Tambahkeun krim kiju, kéju Parmesan, walnuts, minyak zaitun, sarta sababaraha robah warna ka warna tina cabe hideung taneuh. Prosés nepi ka rata.
- Mindahkeun sumebar campuran ka piring porsi na garnish kalawan daun Basil seger.
- Ngawula kalawan rupa-rupa Crackers atanapi rounds baguette.
- Ngajadikeun ngeunaan 2 gelas sumebar.
Anjeun bisa ogé kawas
Gampang walnut Opak Sumebarna
Artichoke dip Jeung Anggang Beureum peppers
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 196 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 19 mg |
| natrium | 145 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 5 g |