ngeunah grilled kentang jeung bawang piring mangrupa panggampangna tur merenah sisi piring. Coba eta di waktu nu sanes Anjeun grill hayam atawa lauk keur tepung gancang jeung nikmat weekday.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 kentang badag, peeled na sliced
- 1 bawang daun, sliced
- 1 cup (240 ml) Monterey jack kéju
- 3 cengkéh bawang bodas, minced
- 3 séndok (45 ml) mentega atawa margarin
- 1 séndok (15 ml) Dill, dicincang
- 2 teaspoons (10 ml) uyah
- 1 séndok (5 ml) cabe hideung taneuh kasar
Kumaha Jieun Éta
1. Preheat grill. Teundeun kentang topped jeung bawang jeung mentega dina lambaran badag tina aluminium foil. Luhur kalawan seasonings, Dill, sarta bawang bodas. Ngégél kentang dina foil jeung tempat on grill dina. Masak pikeun 20 menit dina panas tinggi. Hurungkeun kentang sakali salila prosés masak.
2. Lima menit panungtungan masak, buka foil jeung naburkeun kentang jeung kéju. Reseal foil jeung masak pikeun hiji tambahan 5 nepi 7 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 204 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 20 mg |
| natrium | 964 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 8 g |