Teken beurat ti rasa Asia diideuan, coleslaw ieu téh tambahan éndah mun sagala piring grilled. Coba samping Salad ieu waktos salajengna basa Anjeun grill hayam, daging babi, atawa sapi flank steaks.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 gelas (700 ml) napa engkol , abon
- 1 cup (240 ml) choy Bok, abon
- 3 séndok (45 ml) lada amis, diced
- 1/4 cangkir (60 ml) cuka béas atawa cuka bodas
- 1 séndok (15 ml) minyak wijen
Kumaha Jieun Éta
1. Tos napa kol, choy Bok, sarta cabé babarengan. Ngagabungkeun cuka sarta minyak wijen. Tuang leuwih campuran kol na Tos kana jaket.
2. Ngawula geuwat atawa refrigerate pikeun hiji jam pikeun nyampur rasa na Tos deui sateuacan porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 48 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 23 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |