Ieu cara basajan sangkan hiji sisi piring hébat bari anjeun Nyiapkeun hal sejenna. bawang ieu bisa masak katuhu dina coals on perokok anjeun, atawa mareuman kana samping on grill Anjeun. Pastikeun Anjeun ngagunakeun bawang amis sareng saos barbecue ngeunah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 badag Vidalia atanapi amis bawang Washington
- 1/4 cangkir / 60 saos barbecue ml
Kumaha Jieun Éta
- Motong kaluar kulit luhureun jeung luar tina bawang. Motong mangkok leutik di luhureun bawang jeung tuang di 1 séndok tina saos barbecue. Bungkus bawang pageuh dina aluminium foil.
- Teundeun dina grill jeung masak di hiji rak luhur pikeun ngeunaan 45 menit. bawang ieu ogé bisa masak leuwih campfire a.
- Dipiceun bawang dibungkus ti grill tur nyetel poto eta kumisan jeung sésana pikeun 10 menit. Taliti unwrap jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 57 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 190 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |