resep sambel marinara seger ieu spiked kalawan peppers bel beureum amis. Téh mangrupa sambel sagala-Tujuan hébat ngagunakeun pikeun sakabéh pasta masakan favorit Anjeun. Anjeun tiasa ékspérimén kalawan sakabeh tipe peppers tawar panas tur amis dina resep rupa-rupa hasil nikmat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 28 ounce kaléng tomat sakabeh peeled
- 1 tiasa / 6 ons némpelkeun tomat
- 1 1/2 séndok téh uyah
- 1/4 séndok téh beureum flakes cabé
- Gula 1/2 séndok
- 1/4 cangkir
- Basil seger (dicincang)
- 1/4 cangkir peterseli (dicincang)
- 1/4 cangkir minyak zaitun
- 1/2 cangkir bawang (dicincang)
- 4 cengkéh bawang bodas (minced)
- 2 bel peppers beureum (cored, seeded, sarta motong di 1 / dadu 2 inci)
Kumaha Jieun Éta
1. Dina mangkok badag, naksir sakabeh tomat jeung ramo Anjeun pikeun ngabentuk Tangtu puree.
2. aduk di némpelkeun tomat, uyah, flakes cabé, gula, Basil, sarta peterseli, sarta sisihkan.
3. Dina panci gede, panas minyak zaitun leuwih panas sedeng. Tambahkeun bawang jeung masak pikeun 5 menit, aduk mindeng, dugi bawang ngawitan soften.
4. Tambahkeun papak jeung masak, aduk mindeng, keur 2 menit (ulah coklat bawang bodas).
5. Tambahkeun campuran tomat, jeung simmer leuwih panas sedeng-low pikeun 30 menit, aduk aya kalana.
6. Tambahkeun ka peppers bel, sarta simmer dugi ka peppers anu lembut. Rasakeun tur saluyukeun bungbu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 47 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 9 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |