Chifles anu keureut ipis Plantain nu jero gorengan jeung sprinkled kalawan uyah. Sipatna snack populér di Peru sarta Ékuador, dimana ngical paralatan nawiskeun tas di antarana ka mobil ngalirkeun. Aranjeunna gurih, beuki kawas chip béntang ti chip cau. Plantains jadi lemes sarta amis sabab ripen, sarta chifles anu pangalusna dijieun bari buah téh masih konéng sarta sungut. Ngawula ka aranjeunna kalayan guacamole salaku hiji appetizer atawa mikaresep aranjeunna salaku jajan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 plantains héjo-konéng
- 1 botol minyak nabati keur frying
- Uyah secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Neukteuk off duanana tungtung tina plantains, sarta miceun mesek / kulit. Anjeun bisa jadi kudu nyiksikan teh mesek kabuka lengthwise kalawan péso. Dianggo sacara saksama kusabab plantains tiasa kokotor kulit jeung baju.
- plantains nyiksikan crosswise kana keureut pisan ipis. ngeunaan 1-2 mm. Ieu fun ngagunakeun mandoline keur ieu, tapi mangrupa peso seukeut jalan hébat teuing.
- Panas 1-2 inci tina minyak dina panci dina medium luhur panas.
- Lamun minyak nu aya panas (kira 360 derajat), tumis sababaraha keureut tina Plantain dina waktu dugi emas, 2-3 menit.
- Dipiceun jeung solokan on towels kertas. Usum jeung uyah rasa.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 38 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 76 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |