Vérsi ieu cau roti teh ngan hiji kuring nyieun ayeuna. Éta sampurna - lembut, flavorful, sarta gawéna unggal waktu. Teu roti rusuh has anjeun, tapi dijieun kawas jajan. Pastikeun kasampak di step by step: Banana Roti sateuacan Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mentega, softened
- Gula 1/2 cangkir
- 1/4 cangkir gula coklat
- 1 endog
- 2 TSP. vanili
- 2 gelas tipung
- 2 TSP. soda kuéh
- 1 TSP. kayu manis
- 1/2 TSP. soda kuéh
- 1/4 TSP. uyah
- 1 cup mashed cau (ngeunaan 2 pisang pisan asak)
- 3 sdm. buttermilk
Kumaha Jieun Éta
1. Preheat oven jeung 350 derajat. Menyemprot a 9x5 "loaf pan kalawan nonstick baking semprot ngandung tepung jeung sisihkan. Cream mentega jeung gula 1/2 gelas jeung gula coklat dugi lampu sarta mengembang. Tambahkeun endog jeung vanili jeung ngéléhkeun ogé. Ngayak tipung jeung baking powder, kayu manis, baking soda , tur asin. Campur cau jeung buttermilk di mangkok leutik.
2. Tambahkeun tipung ganti ku campuran cau / buttermilk kana campuran mentega, aduk sanggeus unggal tambahan nepi ka rata.
Tuang adonan kana loyang disusun. Ngagabungkeun 1/2 TSP. kayu manis kalayan 2 sdm. gula, aduk ogé, sarta Sprinkle leuwih adonan.
3. Panggang dina 350 gelar oven salila 45 menit nepi ka sajam. Dipiceun cau roti tina oven, teras cabut tina pan jeung tiis dina rak kawat. Toko cau roti di kantong plastik.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 213 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 46 mg |
| natrium | 376 mg |
| karbohidrat | 28 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |