Kuring dijadikeun salah sahiji dina total Lark. Kami inundated kalawan cherries seger (dua urang indit ka pasar patani béda jeung sumping imah kalawan hauls céri-sarat) jeung kuring ieu putting aranjeunna di nanaon jeung sagalana. Abdi bogoh a Gin Palasik jeung obat kuat lamun cuaca kabukti panas, jadi kuring nempatkeun sababaraha cherries di jerona. Wah. Naon anu kapanggihna. Hal ngeunaan rasa amis tina cherries muddled jeung tang pait tina obat kuat nu digawé babarengan sampurna. Ayeuna kuring meuli eta husus pikeun tujuan ieu, sangkan sampurna téh maranéhna keur jam panas cocktail.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 asak
- cherries amis
- 1/4 cangkir Gin
- 2 teaspoons jus jeruk (atawa secukupnya)
- cai obat kuat kana rasa
Kumaha Jieun Éta
Pit cherries teras nahan aranjeunna dina shaker cocktail atanapi sagelas badag. Paké muddler atanapi sendok kai badag pikeun muddle atanapi gently naksir aranjeunna. Nambah Gin jeung kapur jus, nutupan, sarta ngocok vigorously pikeun menit a. Eusian dua gelas jeung és na galur campuran céri-Gin di ukuran sarua leuwih gelo. Tambahkeun obat kuat ngeusian gelas atawa rasa.| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 375 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 78 g |
| Serat dietary | 11 g |
| protéin | 5 g |