piring tulang rusuk pondok ieu lila simmered dina kompor jeung Sayuran jeung kacang. Téh mangrupa hébat-tasting, hearty hiji-pot hidangan anu teu merlukeun hiji piring samping.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 gelas cai
- 4 pon sapi tulang rusuk pondok
- 3 sedeng-ukuran kentang beureum, quartered (ngeunaan 1 pound)
- bawang 2 sedeng-ukuran, dicincang
- 4 sedeng-ukuran wortel, potong sakumpulan 1 inci
- 1/4 cangkir mutiara sa'ir
- 2 kaléng (16 ons tiap) kacang dipanggang, gaya vegetarian
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/4 séndok cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Dina pot ageung atanapi oven Belanda, ngagabungkeun cai, pondok iga, kentang, bawang, wortel jeung sa'ir leuwih panas tinggi; mawa ka kulub a.
- Panutup jeung ngurangan panas kana low; simmer salila kira 4 jam, atawa dugi daging dina tulang rusuk pondok pisan lembut.
- Aduk kacang, uyah, sarta cabé; nutupan sarta simmer salila 40 menit.
- Skim kaluar gajih sarta ngalayanan langsung.
Leuwih pondok iga Resep kana Coba
Cinta hiji-pot ieu pondok iga hidangan?
Anjeun oge kedah nyobian:
- S hort tulang rusuk kalawan engkol
- Beureum Anggur Braised Short tulang rusuk
- Oven Braised Sapi Short tulang rusuk
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1622 |
| total Fat | 82 g |
| jenuh Fat | 35 g |
| jenuh Fat | 38 g |
| kolesterol | 269 mg |
| natrium | 242 mg |
| karbohidrat | 116 g |
| Serat dietary | 32 g |
| protéin | 107 g |