Nyiapkeun piring hearty ieu kalayan kéju cheddar sarta bawang bodas mangrupa cara kawentar nyiapkeun grits di Kidul. bawang bodas seger, touch of rawit, sarta nyatu Cheddar seukeut masihan grits ieu rasa hébat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 gelas cai
- 2 teaspoons uyah
- 1 1/2 cangkir grits
- 1/2 cangkir mantega
- 3 endog, ogé keok
- 16 ons abon seukeut kéju Cheddar
- 2 pikeun 3 cengkéh bawang bodas, finely minced
- cabé Cayenne kana rasa
Kumaha Jieun Éta
Bawa cai jeung uyah ka kulub rolling; laun aduk di grits kalawan garpu.
Cook, aduk terus dugi sadayana cai kaserep. Aduk mentega hiji séndok dina hiji waktu; aduk di endog keok, digawé gancang jadi endog moal masak saméméh tuntas dicampurkeun kana grits, teras aduk di abon kéju, bawang bodas sarta rawit lada saeutik.
Nempatkeun kana greased 2 1/2-quart casserole. Panggang dina 350 ° salila 1 jam sarta 15 nepi ka 20 menit.
Ngagaduhan 8.
Langkung Grits Resep
Creamed Hayam jeung Goreng Grits muih
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 418 |
| total Fat | 33 g |
| jenuh Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 165 mg |
| natrium | 990 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 17 g |