sambel cabe jeruk Ieu sambel samping gede pikeun dipping sagalana ti babi kebabs na tenders hayam, mun topping fajitas. Ogé ngajadikeun marinade nikmat keur nanaon daging. pilihan nu geus sagemblengna Hormat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 héjo leutik
- Serrano chiles (seeded na finely dicincang)
- 1/2 jus cup kapur (tawar)
- 2 sendok jeruk
- zest (zest of 2 limes)
- 1/3 cangkir / 80 stock hayam ml
- 1/4 cangkir / 60 ml cilantro (coriander)
- 2-3 cengkéh bawang bodas (peeled na quartered)
- Gula 1 séndok
- 1 séndok uyah
- ciwit tina cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun kabéh bahan kana Blénder processor dahareun. Nyampur campuran ogé.
- Bawa saos ka simmer leuwih sedeng luhur panas keur 1-2 menit. Ngurangan panas kana lemah sareng ngantep simmer pikeun 5 menit deui. Aduk kalana. Angkat ti panas sarta ngantep tiis 5-10 menit saméméh porsi.
- Lamun ngagunakeun sakumaha marinade a, turutan arah luhur tapi hayu saos tiis pikeun 30 menit saméméh ngagunakeun. sapi marinade pikeun 6-12 jam, hayam jeung daging babi pikeun 4-6 jam, lauk, seafood, jeung sayuran keur 30 menit.
- Jieun ieu payun saos tina waktos na toko dina wadahna hawa kedap dina kulkas nepi ka hiji minggu sanggeus persiapan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 45 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 27 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |