Amis kentang pai rasa dina scoop tina és krim? Sumuhun, mangga!
Ngawula ka amis kentang és krim jeung sambel praline kieu enak coklat pecan gula atawa kalayan dulce de leche . Sambel Butterscotch bakal jadi alus teuing ogé, atawa ngan saukur Sprinkle pecans toasted atanapi toasted kalapa leuwih és krim.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 1/2 gelas krim beurat
- 1 cup susu (sakabeh)
- 3/4 cangkir gula coklat (poék)
- 5 yolks endog
- 1 cup puree kentang amis
- 1/4 séndok téh taneuh pala
- 3/4 séndok téh taneuh kayu manis
Kumaha Jieun Éta
- Panas krim, susu, sarta gula coklat dina panci sedeng beurat, aduk aya kalana nepi ka gula bubar sarta campuran dimimitian kulub.
- Dina mangkok alit, whisk nu yolks endog sakeudeung; lalaunan tuang ngeunaan 1 cup campuran panas kana yolks endog, whisking briskly anjeun tuang. Tuang campuran konéng endog deui kana panci nu, whisking terus. Neruskeun masak leuwih panas sedeng, aduk terus, dugi campuran thickens rada sarta jas deui tina sendok a, * atawa ngeunaan 175 derajat F. Ulah kulub.
- Galur campuran ngaliwatan denda-bolong tabung kana mangkok. Whisk dina puree kentang amis sarta rempah. Panutup jeung refrigerate dugi tuntas chilled, sahenteuna 3 jam.
- Freeze di krim freezer és handap arah produsén urang. Mindahkeun ka wadahna, panutup, sarta freeze dugi teguh.
* Dip sendok di campuran endog jeung susu tur ngajalankeun hiji ramo peuntas deui tina sendok teh. Mun jalur ramo ngajadikeun jelas jeung pilem dina sendok teh teu sakabehna runny, éta geus rengse.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 678 |
| total Fat | 50 g |
| jenuh Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 348 mg |
| natrium | 158 mg |
| karbohidrat | 47 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 13 g |