Nambahkeun quinoa-protéin luhur ka mentega coklat suuk cookie gula-gratis dasar jalan kaluar ngan splendidly. Ieu cookies quinoa saeutik anu vegetarian, vegan, luhur dina protéin, refined-gula bébas, sarta, lamun ngagunakeun oatmeal gluten bébas, aranjeunna nuju gluten bébas ogé. Jeung maranehna jadi gampang nyieun. Naon teu cinta?
Ngarasakeun ieu cookies sehat kanggo sarapan dina lebet nu, salaku tinggi-énergi jalan satapak dahareun atawa tambahkeun ka repertoire anjeun Manisan super-cageur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas asak
- Quinoa
- 1/2 cangkir mentega suuk lemes
- sirop maple 3 sdm
- 2/3 cangkir oats rusuh-masak
- 3 sdm bubuk koko
- 1/4 TSP halal uyah atawa laut uyah
Kumaha Jieun Éta
Pra-panas oven jeung 350 derajat sarta enteng gajih hiji loyang.
Ngagabungkeun kabéh bahan dina mangkok campur kode badag ngan dugi ogé dikombinasikeun. Leupaskeun campuran ku spoonful badag onto nu loyang disusun.
Panggang dina oven salila 18-20 menit, dugi enteng teguh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 136 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 119 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 4 g |