The trifecta tina kopi , coklat jeung alkohol ngajadikeun Coklat ieu Kopi Martini a cocktail decadently drinkable. Na liqueurs layered na coklat és krim kasampak impressive tapi bisa dilakukeun dina aya waktos datar upami Anjeun gaduh kopi netes leftover luang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1,5 ons Irlandia Cream liqueur (kayaning Bailey urang)
- 1 ounce coklat liqueur (kayaning Godiva Coklat liqueur)
- 1/2 ounce vodka
- 2 ons tiis netes-brewed kopi atanapi
- kopi tiis-brewed
- 1 scoop leutik coklat és krim
Kumaha Jieun Éta
- Lapisan nu alkohol dina urutan nu didaptarkeun di luhur.
- Lapisan warung. (Ieu bisa jadi campur rada jeung Cream Irlandia jeung vodka. The coklat liqueur kedah tetep aya di handapeun gelas.)
- Luhur kalawan és krim.
- Ngawula.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 912 |
| total Fat | 52 g |
| jenuh Fat | 31 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| kolesterol | 6 mg |
| natrium | 39 mg |
| karbohidrat | 81 g |
| Serat dietary | 13 g |
| protéin | 11 g |