cookies waluh ieu serelek cookies, a snap nyampur jeung Panggang. Ngarasa Luncat pikeun nambahkeun 1/2 cangkir ka 1 cup chip coklat atanapi kismis ka cookies ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mentega (STP)
- 1 1/2 cangkir gula coklat (dipak)
- 2 endog badag
- 1 cup waluh (mashed atanapi canned)
- ekstrak vanili 1 séndok
- 2 1/2 gelas tipung
- 1 séndok baking powder
- 1 1/2 cangkir walnuts (atawa pecans, dicincang)
- 2 teaspoons waluh pai bungbu
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 375 ° F.
- Dina mangkok campur kode badag, ngéléhkeun mentega jeung gula babarengan dugi lampu sarta mengembang. Teuing di endog, salah dina hiji waktu; aduk dina waluh konéng sarta sari vanili. Dina mangkok misah, ngagabungkeun tipung, baking powder sarta rempah; aduk nepi nyampur.
- Nambahkeun bahan garing nepi mentega jeung campuran gula; aduk ogé. Aduk kacangan dicincang. Leupaskeun ku teaspoonfuls rounded ngeunaan 1 inci eta onto cadar baking greased. Panggang dina satengah luhur oven salila kira 12 nepi ka 14 menit. Dipiceun ka rak kawat pikeun niiskeun ..
Resep langkung
Cookies Waluh lemes Jeung Brown mentega icing
Waluh Kelor regas
50 Waluh Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 113 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 32 mg |
| natrium | 93 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |