Pilari hal unik nyieun hunny anjeun sarapan Valentine, tapi teu hayang méakkeun jam motong kaluar hal ngawangun haté-di dapur? Muhun, kudu urang ngagaduhan nu item tikét pikeun anjeun! Mun sweetheart Anjeun enjoys rasa asin tina Bacon, urang nyarankeun nyobian kaluar ieu super pikaresepeun, hate Bacon plant!
Ngan motong Bacon strips dina satengah, ngabentuk kana hate, tur Panggang aranjeunna! Ieu sakumaha basajan sakumaha anu!
Urang sunda porsi ieu barengan endog scrambled jeung roti bakar. Aranjeunna néangan jadi lucu sarta pakéan nepi sarapan wae dina ranjang. Tapi teu ngarasa obligated ngawula ieu ngan isuk-isuk. Anjeun ngan moal bisa balik salah porsi Bacon ka batur wae poe eta. Aranjeunna yakin turun asih sarapan pikaresepeun anjeun bari swooning leuwih meats asin!
Ulah rék ngadagoan dinten Valentine nepi némbongkeun sisi romantik anjeun? Teu masalah! Dina waktos salajengna basa Anjeun nyieun sarapan keur anjeun dipikacinta salah, megatkeun kaluar lucu, samping heartfelt ieu sareng aranjeunna bakal pastikeun gaduh seuri!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 pound Bacon (cut dina satengah)
Kumaha Jieun Éta
- Potong strips Bacon di satengah.
- Teundeun kertas parchment dina loyang. Preheat oven ka 425 F.
- Ngabentuk dua halves ngahiji jadi hiji wangun haté, mastikeun aranjeunna tumpang tindih generously salaku Bacon bakal ngaleutikan kana baking.
- Panggang dina Bacon salila kira 10 menit, atawa nepi ka rada coklat sarta Crispy. Angkat off Bacon jeung tempat dina piring anu babarengan jeung sababaraha endog jeung roti bakar!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 148 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 31 mg |
| natrium | 473 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 11 g |