Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 bawang badag, quartered na sliced
- 2 sendok minyak nabati
- 2 apel badag, peeled, cored, sarta diced
- 2 gelas jus apal
- cuka 1 séndok
- Gula coklat 4 sendok lampu
- 2 pon pak tiis sauerkraut, rinsed sarta ogé lemes
- 2 pon smoked sosis, kayaning andouille, kielbasa, atawa hayam apal sosis
- 1/4 séndok cabe hideung taneuh
- 1 séndok siki caraway, atawa secukupnya, pilihan
Kumaha Jieun Éta
Panas oven ka 425 F.
- Dina pan tumis ovenproof ageung atanapi oven Walanda leuwih panas sedeng, tumis bawang sarta sliced sausages dina minyak nabati dugi bawang téh emas jeung sosis ieu enteng browned, ngeunaan 5 nepi 7 menit.
- Nambah apel jeung tumis pikeun 1 menit deui.
- Tambahkeun jus apal, cuka, gula coklat, sauerkraut, jeung cabé.
- Tambahkeun siki caraway, upami ngagunakeun.
- Panutup jeung Panggang salila 1 jam.
- Ngawula kalawan gulungan crusty atanapi biskuit sarta salad tossed.
Ngagaduhan 8 nepi ka 10.
Resep langkung
Paula urang smoked Sosis Stew
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 221 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 58 mg |
| natrium | 1.201 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 17 g |