Chrzan, dijieun tina akar horseradish na cuka, mangrupa bagian penting hidangan Easter, atawa iraha baé tur dipanggang ham nu dilayanan.
Abdi émut adi na bapa grating akar badag keur indung kuring, duka ngalirkeun handap rupa maranéhanana. The uap dibikeun kaluar nalika slicing bawang nganggur dina pamadegan horseradish. Kuring adina beuteung nyebutkeun éta lalaki di kulawarga kabogohna ngarupakeun pertahanan diri kalayan shot wiski sateuacan dimimitian.
Di dinner, urang kids bakal ningali anu bisa dahar paling chrzan tanpa nangis. Kuring pernah meunang.
Kalawan prosesor dahareun dinten ieu, chrzan homemade mangrupakeun snap nyieun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound horseradish root (peeled na grated)
- 1/2 cangkir cuka anggur bodas (atawa cuka bodas)
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/2 séndok cabe hideung
- jeruk nipis 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Campur kabéh bahan dugi ogé dikombinasikeun.
- Pek kana, jar pint bersih sterilized. Toko refrigerated nepi ka 2 minggu atawa freeze.
- Nalika Beets grated nu ditambahkeun, chrzan janten ćwikła
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 43 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |