resep udang grilled Ieu lada mangrupa gampang, tapi impressive, seafood piring. Sababaraha jam dina marinade lada, tur hurang ieu siap pikeun seuneu. resep nyaéta panggero pikeun cangkang-on hurang keur rasa tambahan, tapi ieu udang grilled bisa dipigawé kalayan leuwih peeled ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir minyak zaitun
- 2 sendok Louisiana saos panas
- 1/2 kebat peterseli Italia (dicincang)
- 2 cengkéh bawang bodas (minced halus)
- 1 lemon (juiced)
- 1 séndok saos tomat
- 1/2 TSP rawit cabé
- 1 séndok uyah
- 1 séndok cabe hideung taneuh
- 2 pon udang badag (deveined tapi unpeeled, dijual jadi "siap mesek")
Kumaha Jieun Éta
Dina mangkok campur kode, whisk babarengan minyak zaitun teh, saos panas, peterseli, bawang bodas, jeruk nipis, saos tomat, rawit, uyah, sarta cabe hideung. Tempat anu udang dina pos-luhur kantong plastik ageung, jeung tuang di marinade nu. Ngégél jeung refrigerate keur 2 hours.Remove hurang sarta solokan marinade nu. Skewer hurang dina skewers awi. grill Preheat on panas sedeng. Grill hurang keur ngeunaan 3 menit per samping, atawa nepi ka asak.
Ngawula ka panas, haneut, atawa tiis.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 371 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 302 mg |
| natrium | 961 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 37 g |