Keusikan waluh sahiji bar waluh ieu spiced kalawan kayu manis jeung jahé jeung rempah lianna. The hébat tasting oat kulit téh buttery na chewy.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 cangkir oats (rusuh masak)
- 1 1/4 cangkir tipung
- 3/4 cangkir
- Gula coklat (lampu, pageuh dipak)
- 1/2 cangkir pecans (dicincang, atawa walnuts)
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/2 séndok téh baking soda
- 3/4 cangkir mentega (STP)
- Pikeun ngeusian éta:
- 2 gelas waluh puree (16-ounce tiasa)
- susu 2/3 cangkir
- 1/3 cangkir gula coklat (lampu, dipak)
- 1 endog
- 1 séndok waluh pai bungbu
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun oats, tipung, 3/4 cangkir gula coklat, 1/2 cangkir dicincang pecans, 1/2 séndok uyah, anu baking soda, jeung mentega; ngamen dugi campuran nyaeta crumbly.
- Reserve ngeunaan 1 1/2 cangkir campuran Crumb terus pencét sésana campuran kana baking pan 13x9x2 inci enteng buttered. Panggang dina 375 F keur 10 menit.
- Nyiapkeun keusikan di. Darso ngeusian bahan dugi ogé blended tur mulus.
- Nyebarkeun ngeusian leuwih kerak; Sprinkle kalawan sésana campuran Crumb. Balik deui ka oven na Panggang 25 menit deui. Kmu potong bar.
* Handap The bisa digabungkeun pikeun nyieun waluh pai bungbu:
- 1 1/2 teaspoons taneuh kayu manis
- 3/4 séndok téh taneuh jahé
- 1/4 séndok téh taneuh pala
- 1/4 séndok téh taneuh allspice
Resep langkung
- Waluh Kue. 2-Lapisan
- Waluh Pound Kue Jeung maple Pecan Glaze
- Waluh Kue Jeung Browned mentega icing
- Waluh Mini-Cupcakes
- Waluh Kue Jeung Broiled kalapa Topping
- Coklat Waluh Kue
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 178 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 26 mg |
| natrium | 100 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |