Sahingga saena a piring hébat grilling up na kudu buang babarengan hal mun balik kalawan eta? Nempatkeun sababaraha roti Perancis kandel-sliced on grill dina nyieun roti bodas toasted pikeun sisi gancang jeung gampang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 keureut kandel roti Perancis
- 1/2 cangkir (120 ml) softened mantega
- 1 1/2 teaspoons (7.25 ml) bawang bodas bubuk
- 1 séndok garing
- peterseli
- Ciwit uyah (ngeunaan 1/8 séndok)
Kumaha Jieun Éta
1. Campur softened mentega jeung bubuk bawang bodas, peterseli, sarta uyah dina mangkok leutik. Sikat leuwih dua sisi unggal nyiksikan tina roti.
2. Tempat onto a grill panas jeung masak dina saban gigir dugi roti mimiti némbongkeun tanda grill. Flip tur nuluykeun grilling.
3. Leupaskeun lamun roti dimimitian pikeun meunangkeun crunchy, ngeunaan 4 ka 5 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 243 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 61 mg |
| natrium | 149 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |