Rasa alus tina sup ieu asalna tina pollack garing, nu dijual di pasar Korea jeung Asia. resep Ieu ngeunah, sehat, nu panggampangna tur mirah: anjeun tiasa ngadamel pot badag pikeun kirang ti $ 5. Bugo Gook katelah ubar hangover di Koréa, tapi éta ogé ubar tiis hébat kalawan jumlah liberal tina cabe lada (kochukaru).
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup garing sarta abon pollack, potong strips 1 inci
- 1 TSP. bawang bodas minced
- 1 TSP. minyak wijen
- 5 gelas cai
- 1 TSP. uyah
- 2 endog, keok
- 2 atanapi 3 leeks Cina atanapi scallions, potong strips 1 inci
Kumaha Jieun Éta
- Leuwih panas sedeng dina pot sup, aduk potongan pollack ngagoreng jeung bawang bodas di minyak wijen pikeun 2-3 menit.
- Tambahkeun 5 gelas cai jeung uyah jeung mawa ka kulub a.
- Ngurangan mun simmer salila kira 10 menit.
- Nyampur endog jeung scallions babarengan.
- Drizzle endog jeung campuran scallion lalaunan kana sop, aduk gently dina hiji arah.
- Candak kaluar panas sanggeus sababaraha menit.
- Usum secukupnya kalawan uyah jeung cabé hideung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 65 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 104 mg |
| natrium | 632 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 4 g |