loin manggang babi ieu boneka pinuh ku sosis, kéju, kacang pinus sarta bahan nikmat lianna. Ieu piring gede pikeun kali husus.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 ka 5 pon / 1,8 nepi 2.3 kg babi loin manggang
- 1/2 pound / 226 g taneuh babi
- 1/2 pound / 225 g sosis Italia (unpacked)
- 1 1/4 gelas / 300 ml finely dicincang peterseli seger
- 1/2 cangkir / 120 ml dicincang daun Basil seger
- 1/2 cangkir / 120 kacangan pinus ml
- 1/2 cangkir / 120 ml grated Parmesan kéju
- 1 cup / 240 ml crumbs roti garing
- 1/4 cangkir / 60 ml susu
- 6 cengkéh bawang bodas, minced
- 1 endog
- 1 séndok / 5 ml cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
Dina Blénder atawa kadaharan processor, ngagabungkeun 1 cup peterseli nu ku Basil, kacang pinus, kéju Parmesan sarta bawang bodas. Nyampur ogé sarta sisihkan. Dina mangkok misah ngagabungkeun nu babi taneuh, sosis Italia, crumbs roti, susu, endog, cabe jeung sésana 1/4 cangkir / 60 ml peterseli. grill Preheat sarta nyiapkeun Kukupu grilling langsung atanapi roll potong manggang babi loin. Nyebarkeun hiji lapisan ipis campuran ramuan, kéju leuwih hiji sisi tina loin babi.
Ngabentuk campuran daging kana log handap puseur loin babi. Melu nepi sisi ngarah leuwih kuir di tengahna. Dasi aman jeung dapur Twine na tempat di bagian langsung dipanaskeun of grill dina. Cook, péngkolan aya kalana keur 1 ka 1 1/2 jam atanapi dugi daging ngahontal hiji suhu internal tina 165 derajat F / 74 derajat C., dina sababaraha spot. Sakali asak, piceun tina grill sarta ngantep sésana manggang pikeun 10 menit. Nyiksikan jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 718 |
| total Fat | 41 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| kolesterol | 193 mg |
| natrium | 540 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 64 g |