Gluten bébas béas kuadrat Crispy anu gancang, gampang sarta aduh, jadi familiar- resep favorit a nak gluten bébas urang . Jieun angkatan ka candak sapanjang keur acara olahraga, pikeun saré-overs, atawa pak kantong keur lalampahan jalan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 kotak tina gluten bébas béas coklat buckwheat garing (10 ons)
- 8 sendok mentega (1 iteuk)
- 1 pakét
- marshmallows (10 ons)
- 1 séndok gluten bébas
- ekstrak vanili
Kumaha Jieun Éta
- Gajih pan 13 x 9 inci.
- Ngalembereh mentega leuwih panas low dina pan badag.
- Tambahkeun marshmallows mun mentega dilebur sarta aduk leuwih panas low dugi dilebur. Dipiceun pan ti panas. Aduk ekstrak vanili.
- Aduk buckwheat béas sarta gently buckwheat jaket jeung campuran marshmallow.
- Tuang campuran béas kana pan disiapkeun. ramo jeung buttered mencet campuran datar.
Panginget: Salawasna pastikeun Anjeun surfaces gawe, utensils, Panci, sarta parabot anu haratis ngeunaan gluten .
Salawasna baca labél produk. Pabrik bisa ngarobah formulasi produk tanpa aya bewara. Nalika di ragu, moal meuli atawa make produk hiji saméméh ngahubungan produsén pikeun verifikasi yen produk nu aya bébas tina gluten.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 185 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 20 mg |
| natrium | 263 mg |
| karbohidrat | 29 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |