Gougeres anu hipu, miniatur puffs kéju. Sipatna tambahan populér pikeun celebrations Bastille Poé sarta cemerlang didahar ku inuman nu ngandung alkohol saacan tuang Pastis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- cai 1 cup
- 8 sendok mentega (cut kana lembar ½ inci)
- 1/2 séndok téh uyah
- 1 tipung cup (sagala-Tujuan)
- 4 endog badag
- 1 1/2 cangkir kéju (Gruyere, abon)
- 3 séndok kéju (Parmesan, grated)
- 1/8 séndok pala (Freshly grated)
- 1/4 séndok cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 375 derajat sarta garis 2 lembar baking jeung kertas parchment.
- Dina panci badag, mawa cai, mantega, jeung uyah ka gancang, kulub rolling. Pastikeun sadaya mentega anu dilebur, lajeng nambahkeun tipung.
- Aduk campuran pikeun 20-30 detik, dugi a bentuk bola adonan ketan na dimimitian narik jauh ti sisi pan.
- Ngurangan panas panas low-sedeng jeung masak, aduk, pikeun 90 detik. Angkat ti panas sarta sisihkan pikeun 5 menit.
- Teuing di endog, salah dina hiji waktu marengan cheeses na seasonings.
- Teundeun heaping teaspoonfuls onto cadar baking disiapkeun 1 inci eta. Panggang, puteran cadar satengahna liwat, keur 25-30 menit. The gougeres rengse nalika sipatna coklat emas jero tur puffed.
- Ngawula langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 240 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 136 mg |
| natrium | 302 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 9 g |