kebabs hayam ieu sarupa jeung nu leuwih dijual ku PKL sakuliah Jepang. Ngawula ku steaming mangkuk nice tina béas kalawan sayuran grilled sarta bir tiis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 boneless / skinless breasts hayam, potong 1 batu inci
- 2 bunches héjo bawang, dikumbah, dipangkas na potong 1 potong inci
- 1 cup / 240 kecap ml
- 1/2 cangkir / 120 ml demi
- 1/4 cangkir / 60 ml mirin
- 1/3 cangkir / 80 ml gula coklat
- 1 séndok / 5 ml jahé grated seger
Kumaha Jieun Éta
Soak ngeunaan 8-10 skewers awi di cai. grill Preheat. Ngagabungkeun kecap, demi, mirin, gula jeung jahé dina panci sarta panas cukup keur ngalembereh gula. Angkat ti panas sarta ngantep tiis.
grill Preheat. Thread hayam jeung bawang potongan onto skewers, ngeunaan 4-5 potongan hayam. Reserve 1/3 cangkir / 80 ml saos jeung tuang sesa ngaliwatan kebabs brushing ka merata jaket. Teundeun skewers on grill panas jeung masak pikeun ngeunaan 3 menit per samping atawa dugi rengse (suhu internal tina 165 derajat F).
Dipiceun skewers ti panas sarta ngalayanan kalayan sésana asin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 465 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 105 mg |
| natrium | 3.870 mg |
| karbohidrat | 27 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 40 g |