sambel Hoisin, sok disebut sambel barbecue Cina, nyaéta seungit, saos pungent dipake remen dina Asian sayur aduk-frys na marinades ogé Asian-gaya grilled masakan. Dijieun tina kombinasi kécap, bawang bodas, cuka, jeung biasana cabe na sweetener, hoisin téh poék dina warna jeung kandel dina konsistensi. Mibanda rasa asin jeung rada amis pisan kuat.
Salaku kalawan paling saos dipping, ieu raos pangalusna lamun rasa nu diwenangkeun nyampur salila 1 jam saméméh porsi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 minyak séndok (pikeun aduk-frying)
- 1 cengkeh bawang bodas (finely dicincang)
- 1 séndok jahé (dicincang)
- 6 séndok saos hoisin
- kecap gelap 1 séndok
- 2 sendok cai
- 1/4 séndok téh uyah
- 4 pakait minyak wijen
- 1 1/2 teaspoons némpelkeun Chili (atawa secukupnya)
- 1 séndok kacang (dicincang)
Kumaha Jieun Éta
- Panas minyak dina hiji katél leuwih sedeng luhur panas tinggi.
- Nambah bawang bodas jeung jahé jeung katél nu.
- Aduk-tumis sakeudeung dugi aromatik.
- jambangan panas handap ka sedeng jeung aduk di bahan lianna.
- Panas liwat sarta piceun tina kompor. Tiis.
- Nyimpen dina wadah disegel dina kulkas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 809 |
| total Fat | 76 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 30 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 840 mg |
| karbohidrat | 31 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 5 g |