Di dieu téh Martini yén shines sakumaha caang sakumaha lampu tina Hollywood. Ieu versi rapih tina populér Hollywood cocktail, éta henteu séjén béda ti kanyataan yen eta shaken jeung dilayanan tanpa és.
Kombinasi hebat tina buah prambus hideung nanas anu sampurna pikeun peuting panas panas tur nyieun cocktail ieu refreshing, lampu, rasa-kaeusi libation.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 ons
- inuman vodka
- 1/2 ounce
- hideung buah prambus liqueur
- 1 dash
- jus nanas
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana sagelas cocktail chilled.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 244 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |