Kiss vampir urang mangrupakeun ngaran populér pikeun cocktails Lebaran nu mindeng ngalibetkeun éfék getih dripping. ieu kieu jas jeung éta campuran ngeunah ka boot.
dasarna inuman urang kaasup Midori (anu glow héjo mangrupa karesep sejen pikeun libations creepy) jeung jeruk getih flavored vodka ti Skyy. Tambahkeun jus nanas sarta saeutik krim make nyarupaan hiji colada , sarta anjeun gaduh inuman hébat cukup spooky pikeun bash Lebaran Anjeun salajengna. The "getih" ieu dijieun ku drizzle of grenadine, nu ngajadikeun pikeun senang pangaruh jeung nambahan touch tina rasa amis ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Midori Melon liqueur
- 1 ounce
- Skyy Infusions Getih Oranyeu Vodka
- 2 ons
- jus nanas
- 1/2 ounce
- krim
- G arnish:
- grenadine
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan iwal ti grenadine kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana hiji kaca baheula ngeusi és seger.
- Drizzle grenadine dina luhur nyieun pangaruh perdarahan.
Resep kahadean: SKYY Vodka
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 288 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 16 mg |
| natrium | 16 mg |
| karbohidrat | 45 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |