jangjang hayam ieu boga nanaon sakabeh béda panas. Ku gumantung horseradish tinimbang saos panas, jangjang ieu boga tajongan nu teu bisa keok. Pasti aya favorit pikeun kasempetan nanaon. Anjeun tiasa nyaluyukeun panas ku nambahkeun leuwih atawa kirang horseradish.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2-1 / 2 pon / 1,2 kg jangjang hayam
- 1/3 cangkir / 80 ml saos tomat
- 1/4 cangkir / 60 ml disiapkeun horseradish
- jus ti hiji lemon
- 3 séndok / 45 minyak zaitun ml
- 2 teaspoons / 10mL Worcestershire asin
- 2 teaspoons / 10 saos ml Tabasco (pilihan)
- 2 teaspoons / 10 uyah laut ml
- 1/2 séndok / 2,5 ml cabe hideung
- 1/4 cangkir / 60 ml daun datar peterseli, dicincang (pikeun garnish)
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun kabéh bahan marinade dina mangkok leutik. Teundeun jangjang hayam dina kantong plastik resealable. Tambahkeun marinade na Tos ngagabungkeun. Ngégél kantong jeung nempatkeun kana kulkas keur 1-4 jam.
grill Preheat keur sedeng luhur panas. Teundeun jangjang hayam on grill jeung masak pikeun ngeunaan 30 menit, péngkolan aya kalana. Sakali jangjang ngahontal hiji suhu internal tina 165 derajat, piceun tina panas, garnish kalawan peterseli jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 826 |
| total Fat | 50 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 23 g |
| kolesterol | 251 mg |
| natrium | 1.691 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 80 g |