Ieu cara gancang jeung gampang nyiapkeun lembut sarta breasts hayam nikmat. Grill aranjeunna panas tur gancang terasrasakeun kalawan piring samping favorit Anjeun. Kanggo hasil nu pangsaena, coba flattening hayam ka ampir satengah ketebalan na ku nutupan kalayan bungkus plastik sarta maké mallet pawon atanapi rolling pin. Hal ieu ngamungkinkeun marinade ka tembus leuwih éfisién.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 boneless, breasts skinless hayam
- 2 sendok / 30 ml
- minyak zaitun
- 1 séndok / 15 ml jeruk nipis
- 1 séndok / 15 ml dicincang
- thyme seger atawa 1 séndok garing thyme
- 2 cengkéh bawang bodas minced
- 1/2 séndok / 2,5 uyah laut ml
- 1/4 séndok / 1,75 ml cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. Gabungkeun minyak, jeruk nipis , thyme, asin, lada hideung bodas dina mangkok leutik. Teundeun hayam kana kantong plastik resealable jeung nutupan jeung campuran. Ngégél kantong sarta ngidinan hayam ka marinate dina kulkas salila 1-4 jam.
2. Preheat grill keur sedeng luhur panas. Teundeun hayam dina grill jeung masak pikeun 12-14 menit, péngkolan satengahna ngaliwatan waktu masak. Piceun sagala marinade sésana. breasts hayam kudu ngahontal suhu aman tina 165 derajat di bagian thickest saméméh maranéhna dianggap pinuh asak.
Sakali aranjeunna ngahontal suhu ieu, cabut tina panas, tempat onto plat na hayu sésana daging keur sababaraha menit sateuacan porsi.
3. Slice sarta ngalayanan di wraps tur leuwih salads. Ieu breasts hayam grilled anu sampurna pikeun dahar bersih, protein tinggi, sarta diets carb low.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1305 |
| total Fat | 77 g |
| jenuh Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 33 g |
| kolesterol | 418 mg |
| natrium | 694 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 133 g |