resep Ieu basajan sangkan tur mangrupakeun versi ngeunah ti saos tiis Palasik for sapi manggang. Hiji tip nalika nyieun sambel nyaeta secukupnya nu horseradish disiapkeun nyalira sateuacan dimimitian prosedur, sakumaha merek béda bisa greatly rupa-rupa spiciness.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/3 cangkir disiapkeun horseradish (atawa secukupnya)
- 1 séndok jeruk nipis (atawa secukupnya)
- 1/2 cangkir mayonnaise
- 1 cup
- krim haseum
- Ciwit of rawit
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok alit, whisk nu horseradish, jeruk nipis, mayonnaise sarta krim haseum dugi digabungkeun.
- Usum secukupnya kalawan rawit, uyah, jeung cabé.
- Panutup jeung refrigerate salila 1 jam saméméh porsi, atawa nepi ka 3 dinten.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 78 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 11 mg |
| natrium | 69 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |