pudding béas creamy Ieu delicately flavored kalawan kapulaga tur pinuh ku kacang. Téh mangrupa dessert gede pikeun wae taun. Di India versi kidul jeung wétan ti eta dijieun pikeun festival tangtu. Dina Selatan, kheer disebut payasam sarta di wétan eta katelah payesh.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2
- liter susu full-krim
- 1 bisa (400 gms) sweetened
- susu condensed
- 1 TSP.
- bubuk kapulaga
- Gula 1 cup
- 1 cup béas Basmati
- 50 gram almond
- blanched na slivered
- 50 gram kismis
- Sababaraha untaian of saffron
- Pilihan: acuk petals mun garnish
Kumaha Jieun Éta
- Ngumbah béas sumur jeung soak keur satengah jam dina cai cukup pikeun nutupan eta pinuh.
- Nunda susu, susu condensed sarta gula dina, pan kandel-bottomed jero na kulub. Lamun susu nu datang ka kulub a, nambah béas sarta simmer. Cook saacan susu thickens sarta ngurangan kana satengah volume aslina.
- Nambah almond, kismis, sarta kapulaga jeung masak pikeun 5 menit deui.
- Pareuman cooktop tur nambahkeun saffron nu. Aduk ogé.
- Ngawenangkeun kheer ka tiis, teras chill.
- Ngawula ka garnished tiis kalawan petals acuk.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 730 |
| total Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 34 mg |
| natrium | 143 mg |
| karbohidrat | 121 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 17 g |