Di bagéan kalér nagara, sosis Italia ieu sareng peppers resep bakal kapanggih di ampir unggal pihak block, county adil, reuni kulawarga, atawa naon baé gathering lianna dimana jalma anu grilling sosis. sosis Italia topped kalawan peppers amis tur tangy nyaéta sarupaning gabungan Palasik; éta hésé ngabayangkeun hiji tanpa lianna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok minyak zaitun
- 1 badag peppers bel beureum, seeded, potong strips satengah inci
- 1 badag peppers bel héjo, potong strips satengah inci
- 1 bawang konéng, ngurangan sarta potong keureut saparapat inci
- 2 cengkéh finely minced
- bawang bodas
- 1 séndok cuka anggur bodas
- ciwit of rawit
- uyah jeung cabé hideung taneuh seger secukupnya
- 4 grilled Italia sosis panas atanapi amis
- 4 lemes gulungan, pamisah
Kumaha Jieun Éta
- Nambah minyak zaitun , lada strips, sarta bawang bombay nepi ka tiis, skillet badag, sarta ngaktipkeun panas ka luhur. Lamun anjeun bisa ngadéngé peppers sarta bawang sizzling, ngurangan panas ka sedeng, sarta tumis pikeun 8-10 menit, atawa nepi ka peppers sarta bawang jadi lemes jeung amis. Tambahkeun bawang bodas, jeung masak pikeun hiji menit, aduk. Pareuman panas ditambah cuka, rawit, uyah jeung cabé hideung taneuh seger rasa.
- Ditilik campuran cabé panas merata ngaliwatan opat gulungan sarta sausages grilled.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 550 |
| total Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 19 g |
| kolesterol | 47 mg |
| natrium | 634 mg |
| karbohidrat | 44 g |
| Serat dietary | 11 g |
| protéin | 27 g |