A Jeruk Nipis Cola mangrupakeun cara hade ka ngaropea sagelas cola , utamana dina mangsa poé panas panas nalika ngan buah saeutik anu dipikahoyong. Ieu pangalusna dijieun kalayan jus jeruk seger, najan Rose urang téh cukup tur bakal ngalakukeun dina ciwit (nambihan teuing sirop keur kuring).
Sanajan mutuskeun nyieun inuman ieu, eta mangrupakeun mocktail nice jeung gampang nu bisa dilayanan ka kids bari mom na dad boga hal anu stiffer saeutik (meureun hiji Kuba Libre ).
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce
- jus jeruk (atawa jus ti 1/2 a kapur)
- 9 ons cola (ngeusian)
- garnish:
- jeruk ngaganjel
Kumaha Jieun Éta
- Tuang di jus jeruk kana gelas highball ngeusi és.
- Top kalawan cola sarta aduk .
- Garnish ku ngaganjel kapur.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 127 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 9 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 0 g |