Dina Yunani: σαλάτα καλαμάρια, dibaca kah-lah-mah-reeyah Sah-lah-tah
meze Ieu atanapi appetizer téh gampang nyieun, sarta favorit kalawan anggur atawa ouzo. Ieu prettier lamun dilakukeun kalawan cumi badag (calamari) tapi pagawean leutik sagampang ogé (tingali poto).
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon cumi (seger atawa beku)
- 1 cup anggur bodas
- daun 1 bay
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/4 séndok cabé
- 2 pikeun 3 pinches oregano
- tambahan minyak zaitun parawan secukupnya
- cuka anggur beureum kana rasa
- 1 mun 2 sendok peterseli (seger, dicincang)
- Garnish: thinly sliced bawang
Kumaha Jieun Éta
Ngabersihan cumi.
Teundeun sakabeh cumi, anggur, sarta daun salam dina pot Stew leutik atawa oven Walanda. Bawa ka kulub a, panas leuwih handap sarta simmer, katutupan, keur 35-40 menit. Solokan, sarta motong kana cingcin. Teundeun dina platter porsi atanapi dina Salad mangkuk deet. Sprinkle kalawan asin, lada, tur oregano. Tambahkeun minyak zaitun jeung cuka rasa. Luhur kalawan peterseli jeung bawang keureut.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 177 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 352 mg |
| natrium | 70 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 24 g |