Sabab migunakeun roti tambahan kandel, éta penting pikeun mastikeun yén campuran endog anu pinuh diserep kana roti, disebutkeun, anjeun gé ngan boga roti garing di puseur tina keureut. Ogé, saprak éta jadi kandel, masak geus rengse dina dua hambalan: kahiji urang coklat nu roti bakar Perancis on griddle, teras rengse masak teh dina oven jeung pastikeun eta cooks kabeh jalan ngaliwatan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 endog
- 1 cup satengah satengah
- 2 teaspoons gula
- 4 keureut tambahan-kandel "Texas roti bakar" roti
- ½ teaspoons murni
- ekstrak vanili
- 2 sendok mantega
Kumaha Jieun Éta
- Pra-panas oven jeung 425 ° F.
- Darso endog tuntas. Whisk di gula, satengah jeung satengah sarta vanili.
- Tuang campuran custard kana piring gelas deet. Ayeuna kudu sahenteuna dua inci jero pikeun mastikeun nu roti tambahan-kandel bisa pinuh submerged.
- Panas griddle anjeun ka sedeng-low, sarta ngalembereh mentega kana eta.
- Soak sababaraha keureut roti (tapi ngan saloba griddle Anjeun tiasa accomodate sakaligus) dina custard bari maneh cacah ka sapuluh. Flip aranjeunna leuwih na ngulang.
- Taliti nyabut keureut soaked ti custard nu, letting kaleuwihan solokan cair kana piring, sarta mindahkeun roti ka griddle nu. Flip nalika layung nu coklat emas . Nalika sisi sejen oge coklat emas, piceun tina griddle nu.
- Mindahkeun roti bakar Perancis nu browned kana oven jeung masak pikeun 8 nepi ka 10 menit atawa nepi ka custard di pusat keur pinuh asak. Ngawula ka katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 250 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 245 mg |
| natrium | 188 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 10 g |