Kombinasi kapur sarta Basil bener nambihan rasa ka nila. piring bisa boh dihakan sapanjang kalayan sayuran grilled atanapi sliced jeung dilayanan di tacos atawa leuwih béas.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 Gurame nila (ngeunaan 1 pound)
- 1/4 cangkir / 60 ml
- minyak zaitun
- 2 sendok / 30 jus jeruk ml
- zest of 2 limes
- 1 séndok / 15 ml Basil seger, minced
- 2 teaspoons / 10 ml Bourbon
- 1 séndok / 5 ml uyah
Kumaha Jieun Éta
1. Gabungkeun minyak zaitun, jus jeruk, jeruk zest, Basil seger, Bourbon, uyah jeung cabé hideung dina mangkok leutik. Teundeun Gurame nila dina kantong plastik resealable jeung tuang marinade leuwih luhur. Pastikeun sadaya surfaces anu coated ogé kalawan marinade nu. Ngégél kantong na kulkas pikeun 30 menit.
2. Preheat grill keur panas tinggi sedeng.
3. Cabut lauk ti kantong jeung tuang marinade kana panci. Bawa marinade ka kulub a, geura ngurangan panas sarta ngantep simmer on low pikeun 5 menit.
Angkat ti panas, panutup sarta tetep haneut.
4. Gurame nila grill salila kira 3-5 menit per samping leuwih a panas tinggi. Lamun lauk geus ngahontal hiji suhu internal tina 145 derajat F. sarta mucunghul opak di warna, piceun tina grill sarta ngalayanan kalayan sababaraha spoonfuls of marinade drizzled leuwih luhur.
5. Lamun maké lauk keur tacos. Skip nu hambalan panungtungan sarta sikat nila nu ku marinade asak salaku eta cooks. Angkat ti panas sakali dilakukeun tur flake kana kacamatan lembar ukuran.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 251 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 64 mg |
| natrium | 839 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 24 g |