resep trout Ieu nyaéta panggero pikeun saos basting mentega-ramuan nikmat anu kudu sémah dinner Anjeun nanyakeun keur detik.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 katumbiri trout, ngeunaan 12-14 ons / 340-400 g
- 1/2 cangkir / 120 ml mentega unsalted
- 2 lemons, sliced thinly
- 2 sendok / 30 jeruk nipis ml
- 4 sprigs cilantro
- 1 séndok / 15 ml cilantro seger, dicincang
- 1 séndok / 5 uyah laut ml
- Pilihan: cabe hideung mun rasa
Kumaha Jieun Éta
grill Preheat keur sedeng luhur panas. Ngalembereh mantega dina panci. Tambahkeun jeruk nipis sarta cilantro. Sisihkan.
grill Preheat keur sedeng luhur panas. Usum jero lauk kalawan uyah jeung cabé hideung. Nambahkeun 2-3 keureut tina nipis, salah sprig cilantro, sarta 2 teaspoons campuran ramuan-mantega dina unggal lauk. Teundeun trout on grill jeung masak pikeun 10-12 menit, péngkolan sakali. Baste kalawan sésana saos mentega sapanjang proses masak.
Dipiceun sarta ngalayanan kalayan tomat dicincang di luhur.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 284 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 61 mg |
| natrium | 589 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |