The Sage Lady téh cocktail nu dijieun ngagungkeun sékrési Absolut Mangga Vodka dina 2009.
Naon atuh ngarasakeun paling ngeunaan éta pamakéan sage tawar, nu mangrupakeun ramuan jarang ditempo di cocktails, tapi boga poténsi hébat Dina conto ieu, mangka dipasangkeun jeung rasa sultry pelem jeung rasa refreshing tina bonténg seger sedengkeun jeruk tina Cointreau jeung bitters peach saimbang sagalana kaluar.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Absolut Mangga Vodka
- 2-3 daun sage (tawar)
- 3 keureut bonteng
- 1 ounce
- sirop basajan
- 1/2 ounce
- Cointreau
- 1 dash
- bitters peach
Kumaha Jieun Éta
- Muddle bonteng, sirop basajan tur sage.
- Ngocok jeung és.
- Rupa galur kana gelas cocktail .
- Garnish ku daun sage spanked.
Resep kahadean: Absolut Vodka
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 289 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 24 mg |
| karbohidrat | 43 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 5 g |