Ieu gabungan saos karah favorit kuring keur udang goreng atawa lauk. Mun anjeun teu mibanda cornichons, maké dicincang acar haseum.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mayonnaise
- 1 1/2 séndok acar (haseum, finely dicincang atanapi cornichons)
- 1 séndok
- jeruk nipis
- 1 séndok capers (dicincang)
- 2 teaspoons mustard (grainy atawa mustard gourmet alus)
- uyah 1 ciwit
- 1 ciwit cabe hideung (Freshly taneuh)
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan jeung mix ogé.
- Nempatkeun dina wadah, panutup, sarta refrigerate dugi porsi waktu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 153 |
| total Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 9 mg |
| natrium | 259 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |