Kentang au piring gratin dijieun kalawan diced asak kentang sarta saos cheddar kéju basajan. crumbs roti anu ditambahkeun kana ngadamel topping crunchy nikmat. Ieu hiji cara nu alus teuing ngagunakeun kentang leftover pindang.
Tempo ogé
Au Gratin Kentang keureut
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 gelas diced kentang asak
- 6 séndok mentega atawa margarin
- 3 séndok tipung
- susu 1 1/2 gelas
- 1 cup abon Cheddar kéju
- uyah jeung cabé
- 1 cup lemes crumbs roti
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 400 F.
- Mentega a deet, broiler-aman baking piring.
- Tempat anu kentang diced dina baking piring disusun.
- Dina panci leuwih panas sedeng-low, ngalembereh 6 sendok mentega. Dipiceun 3 sendok mentega kana cangkir atawa mangkok; sisihkan.
- Ka 3 séndok sésana tina mantega dina panci, tambah tipung. Aduk nepi ka nyampur ogé; neruskeun masak sarta aduk keur 2 menit. Laun aduk di susu. Neruskeun masak, aduk terus, dugi asin nyaeta kandel tur mulus. Tambahkeun kéju sarta nuluykeun aduk dugi kéju geus dilebur.
- Tuang saos leuwih kentang dina baking piring; gaul gently.
- Teundeun crumbs roti di mangkok; drizzle kalawan sésana 3 séndok mentega dilebur; Tos kana jaket.
- Sprinkle nu buttered crumbs roti merata leuwih kentang.
- Panggang kentang au gratin dina oven preheated salila kira 15 menit panas liwat lajeng broil dugi coklat emas.
Anjeun bisa ogé kawas
Palasik Kentang Au Gratin Jeung Opak
Kentang Gratin Jeung smoked Cheddar Opak
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 682 |
| total Fat | 38 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 70 mg |
| natrium | 1.208 mg |
| karbohidrat | 61 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 25 g |