Ngawula ka ieu kentang ngeunah jeung burger, sapi manggang, babi, atawa ngan ngeunaan widang naon waé daging atawa jangjangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 mun 2 1/2 pon kentang beureum-skinned
- 2 sendok mantega
- 1/2 cangkir diced bawang
- 2 cengkéh leutik bawang bodas, minced
- 1 séndok seger peterseli dicincang
- 2 sendok tipung
- 1/4 séndok cabé
- susu 1 1/2 gelas
- 1 cup abon seukeut kéju cheddar
- uyah jeung cabé, secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Mesek kentang jeung nyiksikan thinly.
- Bilas jeung nutupan kalayan cai dina panci sedeng. Bawa ka kulub a; kulub keur 2 menit.
- Solokan jeung bilas ku cai tiis eureun masak.
- Dina panci, ngalembereh mentega leuwih panas sedeng-low. Tambahkeun bawang diced tur tumis dugi lembut; nambahkeun bodas minced na peterseli. Aduk tipung jeung cabé nepi ka rata. Laun nambahkeun susu, masak jeung aduk leuwih panas sedeng-low dugi thickened.
- Aduk kéju dugi dilebur tur asin téh lancar.
- Susun sliced kentang dina casserole 2 ka 2 1/2-quart, sprinkling lapisan kalawan uyah jeung cabé. Tuang saos merata leuwih kentang.
- Panutup piring jeung masak di 350 ° salila 40 ka 50 menit, atawa dugi kentang mangrupakeun lembut.
Resep patali
Kentang Scalloped creamy kalawan Ham
Kentang Casserole Jeung Andouille Sosis
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 470 |
| total Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 57 mg |
| natrium | 598 mg |
| karbohidrat | 53 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 18 g |