Campuran euyeub tina kentang mashed , krim kéju, sarta krim haseum di kéju mashed resep béntang ieu nyieun pikeun hiji piring samping tambahan husus . cheddar topping The abon ngajadikeun eta leuwih nikmat luhur.
Paké ngurangan krim kalori kéju sarta krim haseum ka lighten casserole nepi bit.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 nepi ka 12 sedeng baking kentang, (ngeunaan 3 nepi ka 4 lbs)
- 8 ons krim kiju, softened
- 8 ons krim haseum
- 6 ka 8 sendok mantega
- bawang bodas bubuk 1/4 séndok
- 1/4 séndok cabé
- 1/2 ka 1 cup abon kéju cheddar
Kumaha Jieun Éta
- Mesek na saparapat kentang.
- Dina panci gede, masak kentang dina cai cukup pikeun nutupan keur 20 nepi ka 25 menit atawa nepi ka lembut. Solokan kaluar cairan.
- Dina mangkok campur kode badag, ngagabungkeun kentang, krim kiju, krim haseum, mentega, bubuk bawang bodas, jeung cabé.
- Darso campuran kalawan mixer listrik saacan mengembang. Hurungkeun campuran kana buttered 2-quart casserole atanapi baking piring. Top kalayan kéju Cheddar nu abon.
- Panutup jeung Panggang dina 350 F oven salila 45 menit. Uncover na Panggang pikeun 15 menit deui.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 406 |
| total Fat | 27 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 76 mg |
| natrium | 215 mg |
| karbohidrat | 34 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 10 g |