Resep kaisar kir Ieu nyokot currant hideung Palasik jeung Champagne cocktail sarta freshens eta up kalawan amis-tart buah prambus liqueur. cocktail warni Ieu kalawan Berry rasa halus mangrupakeun pilihan sampurna ngawula di canggih, retro-gaya soirees.
resep kaisar kir Hal ieu ngajadikeun 1 porsi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 ounce Chambord atawa buah prambus liqueur
- 2 1/4 ons Champagne
Kumaha Jieun Éta
- Nambah buah prambus liqueur ka suling Champagne jeung tuang di Champagne leuwih eta.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 59 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |