Dina taun kaliwat, satengah tina resep hébat dimimitian ku masak Bacon. sambel barbecue dumasar mustard ieu dieusian ku rasa jeung sampurna pikeun jadi loba hal. Eta nyadiakeun rasa mustard kuat, sareng touch panas, sarta cukup amis sangkan eta nangtung kaluar. Ieu sambel sampurna pikeun babi ditarik , tapi ogé hébat dina burger.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 keureut Bacon
- 1 bawang daun, finely dicincang
- 3/4 cangkir (180 ml) disiapkeun mustard konéng
- 1/4 cangkir (60 ml) madu
- 3 séndok (45 ml) saos tomat
- 2 sendok (30 ml) cuka cider
- 1/2 séndok (2,5 ml) cabe bubuk
- 1/2 séndok (2,5 ml) taneuh cumin
Kumaha Jieun Éta
1. Cook Bacon dina skillet sedeng dugi ampir garing.
2. Angkat Bacon jeung rendang finely.
3. Tambahkeun bawang mun skillet jeung masak nepi ka lemes sarta opak. Tambahkeun Bacon dicincang jeung bahan sésana. Simmer leuwih a panas low, aduk aya kalana dugi ogé dikombinasikeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 41 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 202 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |