resep ayam gancang jeung gampang Ieu snap nyiapkeun sarta Panggang. Ngawula ka hayam jeung brokoli ieu casserole kalawan mi panas asak atawa béas sarta salad tossed atanapi tomat sliced seger.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 tiasa (10 3/4 ons) krim condensed tina supa sup
- 1/3 cangkir
- susu atanapi satengah na-satengah
- 2 gelas asak hayam, cubed
- 2 sendok dilebur mantega
- Dash of pala
- Dash tina cabe hideung
- 1 1/2 ka 2 gelas beku brokoli dicincang, masak jeung lemes
- 1/3 cangkir grated Parmesan kéju
Kumaha Jieun Éta
- Enteng mentega a 1 1 / 2- ka 2-quart baking piring atanapi casserole. Panas oven ka 375 F.
- Dina mangkok badag ngagabungkeun cream tina supa sup , susu atanapi satengah na-satengah, hayam cubed, mantega, pala, lada, tur brokoli. Nyampur bahan tuntas.
- Hurungkeun campuran kana baking piring disusun jeung Sprinkle Parmesan kéju leuwih luhur.
- Panggang salila kira 25 menit, atawa dugi panas tur bubbly.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 683 |
| total Fat | 55 g |
| jenuh Fat | 29 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| kolesterol | 219 mg |
| natrium | 284 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 39 g |